Wyposażenie domu

Wyposaż i ubezpiecz swój dom

Zabudowy marki Konar

Bez względu czy jesteś pracownikiem odpowiedzialnym za logistykę swojej firmy czy dyrektorem finansowym korporacji logistycznej to z pewnością zainteresuje Cię oferta firmy Konar. Przedsiębiorstwo Konar przedstawia swoim odbiorcom różnorodnego wariantu i przeznaczenia zabudowy pojazdów takie jak naczepy i przyczepy.
Zabudowy są rozmaite i każdy klient znajdzie dla swojego przedsiębiorstwa odpowiednią. Dystrybutor proponuje zabudowy specjalistyczne oraz do transportu żywca i łódek. W obszernej ofercie handlowej dystrybutora można również znaleźć wywrotki przydatne dla przedsiębiorstw deweloperskich.

Oferta spółki www.konar.com.pl

Głównym towarem tej pod poznańskiej firmy są naczepy. Spółka proponuje naczepy jednoosiowe i dwuosiowe, które cechuje najwyższa klasa wyprodukowania. Firma Konar od kilkunastu lat z powodzeniem produkuje różnego rodzaju przyczepy, które zostały ocenione pozytywnie na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Cała oferta firmy Konar znajduje się na witrynie internetowej www.konar.com.pl. Znajdują się tam także ważne informacje dotyczące wymiarów, ładowności i przeznaczenia różnych produktów. Zapraszamy na naszą stronę www.

Comments are currently closed.