Wyposażenie domu

Wyposaż i ubezpiecz swój dom

Sprawdź jak odpowiednio dostosować klamkę do drzwi

Uwydatniamy Państwu rewelacyjny wytwór widoczny na rynku. Nasza firma od lat interesuje się realizacją uchwytów hamulcowych.

Większość naszych klamek hamulcowych została wytworzona z aluminium, z kolei drugą paletę uchwytów pokazujemy, zrobioną z tworzywa syntetycznego, stopu magnezu dodatkowo włókna węglowego. Wszelkie nasze klamki są urządzone w dodatkową kodyfikację, która zapewnia rowerzystom o niewielkich rękach, superkomfortowe natomiast nieskomplikowane sięganie do uchwytów. W naszych magazynach dostaną Państwo ciekawe klamki hamulcowe, zaadaptowane do wszelkiego gatunku jednośladu.

Rozporządzamy między innymi uchwyty rodzaju szosowego jak również uchwyty do hamulców hydraulicznych. Część naszych uchwytów do hamulców hydraulicznych jest wydawana w składzie wespół z zaciskami zaś z przewodami hydraulicznymi bez dodatkowych nakładów. Wszakże dodatkowe elemnty do uchwytów nie są ze sobą słuszne również wtedy, należy zlecać osobno.

Jeżeli są Państwo zaabsorbowani naszą ofertą odsprzedaży, więc zapraszamy do odwiedzenia naszych shopów nieruchomych, zaś jeszcze zachęcamy do zaglądnięcia na naszą stronę internetową na jakiej znajdziecie Państwo } nasz hipermarket multimedialny, który gwarantuje sprzedaż wysyłkową klamek do Państwa lokali. Serdecznie wzywamy do nabycia naszych klamek hamulcowych.

Comments are currently closed.