Wyposażenie domu

Wyposaż i ubezpiecz swój dom

naczepy

Gatunki lawet

W chwili gdy zostaje zniszczony jednoślad, znienacka brakuje nam opału, pojawiają się trudności z dotarciem do kresu, lub w najmniej wypatrywanej chwili przebija nam się guma, wówczas na każdorazowe awarie, które napotykają automobilistów, najlepsza jest różnego typu laweta.

Na co zwłaszcza nakierowywać koncentrację przy nabyciu lawety?

Nie każdy spośród nas rozumie, że dobra laweta może bywać zarówno autem jak oraz przyczepką. W związku z powyższym, laweta to pojazd silnikowy, niezależnie ruszający się po drodze, jednakże też jest wehikułem rotundowym, który do wypełnienia swych czynności potrzebuje środka lokomocji napędowego o właściwej budowie. Coraz częściej różnego typu lawetę stosuje się do przewożenia samochodów More

Jak dokładnie zweryfikować stan techniczny lawety

Gdy mamy już sprawdzone podwozie i karoserię przyczepy kempingowej, powinno się teraz przejść do kontroli wnętrza przyczepy. Po pierwsze, powinniśmy natychmiast po wejściu do przyczepy zastanowić się czy nie czuć jakiś przykrych zapachów, przede wszystkim czy nie czuć zapachu stęchlizny. Zapach ten najczęściej jest spowodowany przeciekiem, lub nie skrupulatnym dbaniem. Niezbędne jest zajrzenie we wszystkie More

Zabudowy marki Konar

Bez względu czy jesteś pracownikiem odpowiedzialnym za logistykę swojej firmy czy dyrektorem finansowym korporacji logistycznej to z pewnością zainteresuje Cię oferta firmy Konar. Przedsiębiorstwo Konar przedstawia swoim odbiorcom różnorodnego wariantu i przeznaczenia zabudowy pojazdów takie jak naczepy i przyczepy.

Wszystko o Przyczepach

Obecnie na rynku możemy spotkać wiele rodzai przyczep,                 od ogromnych podłączanych do samochodów ciężarowych , po mniejsze budki z fast food-ami. Dzięki producentom przyczep i ich doświadczeniu, firmy transportowe mogą zaopatrywać się w specjalistyczne przyczepy, dzięki którym dostarczają towary nawet w najodleglejsze miejsca.